Technische gegevens | |
|---|---|
| Merk | Bronto |
| Type | MT 70 KTV PL |
| Afmetingen | 11,99 x 2,55 x 4,00 m m |
| Gewicht | 32 000 kg |
| Vloerhoogte | 70 m |
| Afstempeling | 2 zijden volledig: 8,00 m |
| Max. stempelkracht | 230 kN / 23 445 kg |
| Uitrusting korf | stroomvoorziening 24V/230V/400V |
| Laadvermogen korf | 600 kg (max. 5 pers.) |
| Afmetingen korf | 2,40 (tot 3,70) x 1,10 x 1,10 m |
| Draaibare korf | 2 x 220 ° |
| Noodbediening | elektrische pomp hydraulisch |
| Technische fiche | Download |
| Bedienaar vereist | 1 |
Verhuur met bedienaar
Offerte aanvragen
"*" indicates required fields
