Hoogwerker 56 m met Powerlift Systeem huren
Technische gegevens | |
|---|---|
| Merk | Bronto |
| Afmetingen | 11,97 x 2,55 x 3,77 m |
| Gewicht | 26 000 kg |
| Vloerhoogte | 56 m |
| Afstempeling | 2 zijden volledig: 9,00 m |
| Max. stempelkracht | 190 kN / 19 374 kg |
| Uitrusting korf | stroomvoorziening 24V/230V/400V |
| Laadvermogen korf | 600 kg (max. 5 pers.) |
| Afmetingen korf | 2,50 (tot 3,70) x 0,90 x 1,10 m |
| Draaibare korf | 2 x 200° ° |
| Noodbediening | elektrische pomp, hydraulisch |
| Technische fiche | Download |
| Bedienaar vereist | 1 |
Verhuur met bedienaar
Offerte aanvragen
"*" indicates required fields
