Technische gegevens | |
|---|---|
| Merk | Bronto |
| Afmetingen | 12,07 x 2,50 x 4,00 m |
| Gewicht | 32 000 kg |
| Vloerhoogte | 61 m |
| Afstempeling | 2 zijden: 8,00 m |
| Max. stempelkracht | 230 kN / 23 453 kg |
| Uitrusting korf | generator 230V |
| Laadvermogen korf | 600 kg (max. 7 pers., max. 59 m werkhoogte) |
| Afmetingen korf | 2,40 (tot 3,70) x 1,05 x 1,10 m |
| Draaibare korf | 2 x 90 ° |
| Noodbediening | elektrische pomp |
| Technische fiche | Download |
| Bedienaar vereist | 1 |
Verhuur met bedienaar
Offerte aanvragen
"*" indicates required fields
