Technische gegevens | |
|---|---|
| Merk | Bronto |
| Afmetingen | 15,00 x 2,50 x 4,00 m |
| Gewicht | 48 000 kg |
| Vloerhoogte | 90 m |
| Afstempeling | 2 zijden volledig: 7,00 |
| Max. stempelkracht | 255 kN / 26 002 kg |
| Uitrusting korf | Generator 230V |
| Laadvermogen korf | korf 1: 440 kg (max. 5 pers.) |
| Afmetingen korf | korf 1: 2,20 x 0,90 x 1,10 m |
| Draaibare korf | 2 x 60 ° |
| Noodbediening | Noodmotor |
| Technische fiche | Download |
| Bedienaar vereist | 1 |
Verhuur met bedienaar
Offerte aanvragen
"*" indicates required fields
