Hoogwerker 103 meter met Powerlift Systeem huren
Technische gegevens | |
|---|---|
| Merk | Wumag |
| Afmetingen | 16,50 x 2,75 x 4,00 m |
| Gewicht | 60 000 kg |
| Vloerhoogte | 103 m |
| Afstempeling | 2 zijden: 7,50 |
| Max. stempelkracht | 420 kN / 42 827 kg |
| Uitrusting korf | Generator 230V |
| Laadvermogen korf | 530 kg (max. 6 pers.) |
| Afmetingen korf | 3,88 x 1,10 x 1,05 m |
| Draaibare korf | 2 x 84 ° |
| Noodbediening | Petrochemische noodafdaling |
| Technische fiche | Download |
| Bedienaar vereist | 1 |
Verhuur met bedienaar
Offerte aanvragen
"*" indicates required fields
