Hoogwerker 90 m KTV/R met Powerlift Systeem huren
Technische gegevens | |
|---|---|
| Merk | Ruthmann |
| Afmetingen | 14,99 x 2,55 x 3,99 m |
| Gewicht | 48 000 kg |
| Vloerhoogte | 90 m |
| Afstempeling | 2 zijden volledig: 8,80 m |
| Max. stempelkracht | 445 kN / 45 377 kg |
| Uitrusting korf | Stroomvoorziening 24V/230V/400V |
| Laadvermogen korf | 600 kg (max. 5 pers.) |
| Afmetingen korf | 2,50 (tot 3,82) x 0,97 x 1,10 m |
| Draaibare korf | 2 x 220 ° |
| Noodbediening | Elektrische pomp hydraulisch |
| Technische fiche | Download |
| Bedienaar vereist | 1 |
Verhuur met bedienaar
Offerte aanvragen
"*" indicates required fields
