Hoogwerker 75 m KTV met Powerlift Systeem huren
Technische gegevens | |
|---|---|
| Merk | Palfinger |
| Afmetingen | 14,10 x 2,55 x 4,00 m |
| Gewicht | 32 000 kg |
| Vloerhoogte | 75 m |
| Afstempeling | 2 zijden volledig: 8,40 m |
| Max. stempelkracht | 260 kN / 26 512 kg |
| Uitrusting korf | stroomvoorziening 24V/230V/400V |
| Laadvermogen korf | 600 kg (max. 5 pers.) |
| Afmetingen korf | 2,50 (tot 3,90) x 0,90 x 1,10 m |
| Draaibare korf | 2 x 200 ° |
| Noodbediening | Elektrische pomp |
| Technische fiche | Download |
| Bedienaar vereist | 1 |
Verhuur met bedienaar
Offerte aanvragen
"*" indicates required fields
