Technische gegevens | |
|---|---|
| Merk | Wumag |
| Afmetingen | 9,94 x 2,52 x 3,85 m |
| Gewicht | 18 500 kg |
| Vloerhoogte | 45 m |
| Afstempeling | 2 zijden: 5,95 m |
| Max. stempelkracht | 160 kN / 16 315 kg |
| Uitrusting korf | stroomvoorziening 230V |
| Laadvermogen korf | 600 kg (max. 7 pers.) |
| Afmetingen korf | 2,40 (tot 3,80) x 1,05 x 1,15 m |
| Draaibare korf | 2 x 80 ° |
| Noodbediening | elektrische pomp |
| Technische fiche | Download |
| Bedienaar vereist | 1 |
Verhuur met bedienaar
Offerte aanvragen
"*" indicates required fields
