Hoogwerker 75 m KTV/R met Powerlift Systeem huren
Technische gegevens | |
|---|---|
| Merk | Ruthmann |
| Afmetingen | 13,99 x 2,55 x 3,99 m |
| Gewicht | 32 000 kg |
| Vloerhoogte | 75 m |
| Afstempeling | 2 zijden volledig: 8,0 m |
| Max. stempelkracht | 300 kN / 30 581 kg |
| Uitrusting korf | stroomvoorziening 24V/230V/400V |
| Laadvermogen korf | 600 kg (max. 5 pers.) |
| Afmetingen korf | 2,37 (tot 3,77) x 1,07 x 1,10 m |
| Draaibare korf | 2 x 220 ° |
| Noodbediening | elektrische pomp |
| Technische fiche | Download |
| Bedienaar vereist | 1 |
Verhuur met bedienaar
Offerte aanvragen
"*" indicates required fields
